| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| productieproces | CNC -bewerking |
| Afmetingen | aangepast |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Sollicitatie | Elektronische apparatuur |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Afmetingen | aangepast |
| Afmetingen | aangepast |
|---|---|
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Afmaken. | geanodiseerd |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Schokbestendigheid | Uitstekend. |
| Vorm | rechthoekig |
| Grootte | Standaard |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
|---|---|
| Precisiteit | 0,006 |
| Verzendweg | Express |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
|---|---|
| Proefproef | Vrij |
| Diensten | ODM, OEM |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Vinnentype | Pin Fin |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Grootte | Op maat |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Toepassing | Automobilerij |
| Afmaken. | Polieren |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Hoge nauwkeurigheid | +/- 0,005 mm Tolerantie |
| Levertyd | 7-10 dagen |
|---|---|
| Proefproef | Beschikbaar |
| Afmaken. | Polieren |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| Standaard | ISO9001:2008 |
| Materiaal | Aluminium, staal, koper, titanium, kunststof |
|---|---|
| Deklagen | Nikkel |
| Materiële mogelijkheden | Aluminium, Roestvrij staal |
| Productieproces | CNC-bewerking, draaiwerk, frezen |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |