| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0,01mm-0,05mm |
| Πιστοποίηση ποιότητας | ISO9001: 2008, RoHS |
| Μεταφορές | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
| Τύπος | Στρώσεις και στροφές |
|---|---|
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ρα0.8 |
| Τελείωσε. | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Αντίσταση στη θερμότητα | - Ναι, ναι. |
| Συγκρότηση | Εύκολος |
| Βάρος | Ελαφρύ |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αντίσταση στη θερμότητα | - Ναι, ναι. |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,01 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Άνωδες |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Λειτουργία | Προστασία |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| διαδικασία παραγωγής | Μηχανική κατεργασία CNC |
| Διαστάσεις | προσαρμοσμένη |
| Ανοχή | ±0,01 χλστ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση, επίστρωση, κ.λπ. |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική, κλπ. |