| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
|---|---|
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Τύπος | ISO9001 |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
|---|---|
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητικότητα |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τελείωσε. | Παθητικότητα |
| Εφαρμογή | Ιατρική |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άνωδες |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |