| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υψόμετρο πτερυγίου | 5 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Τύπος πτερυγίου | Καθαρό πτερύγιο |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
|---|---|
| Τύπος | ISO9001 |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
|---|---|
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Υλικό σιδηροδρόμου | Χάλυβα |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ακριβότητα | 0,006 |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Υπηρεσία | OEM/ODM/Customized |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0,006 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Υλικές Ικανότητες | Πολύτιμα μέταλλα |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Έλεγχος ταχύτητας | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| μεταφορά | DHL, UPS, FedEx ή όπως επιθυμείτε |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Διαδικασία παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |