| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
|---|---|
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | Υψηλή |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
|---|---|
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Διαδικασία παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Διαδικασία παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
|---|---|
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |