| Vorm | rechthoekig |
|---|---|
| Vinnenhoogte | 5 mm |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Vinnentype | Rechte vin |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Toepassingen | CNC-machine |
|---|---|
| Standaard | ISO9001 |
| Diensten | ODM, OEM |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
|---|---|
| Diensten | ODM, OEM |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
| Bereik | 1-20 mm |
| Proefproef | Vrij |
| Openingspatroon | Automatisch |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Oorsprong | China |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
|---|---|
| Afmaken. | Poleren geanodiseerd |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Precisie | 0.01 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Precisiteit | 0,006 |
|---|---|
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Dienst | OEM/ODM/Customized |
| Verzendweg | Express |
| Verzendweg | Express |
|---|---|
| Precisiteit | 0,006 |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Materiële mogelijkheden | Edele metalen |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
| Originele Hardheid | HRC35-42 |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
| Garantie | 1 jaar |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Afmetingen | Op maat |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Productieproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |