| Productie-efficiëntie | Hoog |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | Hoog |
| Toepassing | Elektronica/Communicatie/Auto/Auto |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating/plating/E-coating |
| Corrosiebestendigheid | Sterk |
| Schokbestendigheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Precisie | Hoog |
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Type | Voorpaneel |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Warmteweerstand | Hoog |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische communicatie |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Materiaal | Aluminium, koper |
| Precisie | Hoog |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Verslaafd |
| Vorm | rechthoekig |
| Productieproces | Gietgieten |
| Gewicht | Op maat |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Vervaardigingsproces | Gietgieten |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Productieproces | Gietgieten |
| Afwerking | CNC-bewerking |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
|---|---|
| Vorm | rechthoekig |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Verenigbaarheid | Verslaafd |
| Vervaardigingsproces | Gietgieten |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Diameter Max | 15 m |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Precisiteit | ±0,01 mm |
| Oppervlakte afwerking | geanodiseerd |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Functie | Bescherming |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
|---|---|
| Grootte | Aanpasbaar |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Warmteafvoer | Efficiënt |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Vervaardigingsproces | Gietgieten |
| Warmtegeleidbaarheid | Hoog |
| Warmteafvoer | Efficiënt |
| Precisie | Hoog |