| Toepassing | Elektronische apparaten |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Thermische weerstand | 0.5°C/W |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
|---|---|
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Bereik | 1-20 mm |
| Vorm | Op maat |
| Toepassingen | CNC-machine |
| Levertyd | 7-15 dagen |
|---|---|
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Bereik | 1-20 mm |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Proefproef | Vrij |
| Oppervlakte kwaliteit | Glanz |
|---|---|
| Warmtebehandeling | Vacuümwarmtebehandeling |
| Verwerkingsmethode | CNC-draaionderdelen |
| Vormtyp | Precisie Machinaal bewerkte Delen |
| Precisie | Hoog |
| Verzendweg | Express |
|---|---|
| Precisiteit | 0,006 |
| Vervaardiging | boormachines |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Toepassing | Automobilerij |
| Vlakheid | ±0,01 mm |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Verwerkingsmachines | Precision grinder, CNC freesmachine |
| Vormtyp | Precisie Machinaal bewerkte Delen |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Betalingstype | TT/paypal/LC/Western Union |
| Toepassing | Automobilerij |
| Vlakheid | ±0,01 mm |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | +/- 0,005 mm Tolerantie |
| Vlakheid | ±0,01 mm |
| Industriële sector | klep |
| Toepassing | Automobilerij |
| Vinnentype | Pin Fin |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Grootte | Op maat |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |