| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |
|---|---|
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Afmaken. | Polieren |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
|---|---|
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Breedte | 100 tot 800 mm |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Afmaken. | Polieren |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Afmaken. | Polieren |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Afmaken. | Polieren |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Afwerking van het oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Afmaken. | Polieren |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Afmaken. | Polieren |