| Product | CNC draaidelen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Onze Servce | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Materail | Messing |
| Oorsprong | China |
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
|---|---|
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra0.8 |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Diensten | OEM & ODM |
| Verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Kracht | Het vastklemmen |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
| Kwaliteitscertificering | ISO9001: 2008, RoHS |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Producten | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |
| Betalingstype | TT/paypal/LC/Western Union |
|---|---|
| Verwerkingsmethode | CNC-draaionderdelen |
| Oppervlakte kwaliteit | Glanz |
| Precisie | Hoog |
| Toepassing | Elektrische apparatuur |
| Oppervlakte kwaliteit | Glanz |
|---|---|
| Warmtebehandeling | Vacuümwarmtebehandeling |
| Verwerkingsmethode | CNC-draaionderdelen |
| Vormtyp | Precisie Machinaal bewerkte Delen |
| Precisie | Hoog |
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
| Kwaliteitscertificering | ISO9001: 2008, RoHS |
| Vervoer | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
|---|---|
| Afwerking van het oppervlak | Chroomverf |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Afwerking van het oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
|---|---|
| Oorsprong | DongGuan |
| Verzendingsvoorwaarden | FOB, CIF, EXW |
| Toepassingsindustrie | Sensor, auto, instrument |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |