| İşlem | Kaydırma, CNC |
|---|---|
| yüzgeç tipi | yontulmuş |
| Çiğ madde | Saf bakır |
| Termal iletkenlik | Yüksek |
| ürün boyutu | Özel |
| Açılış Modeli | Otomatik |
|---|---|
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Aralık | 1-1000mm |
|---|---|
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
| Örnek | Özgür |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Başvurular | Cnc makinesi |
| Uygulama Çerçevesi | Bahar Çizme |
|---|---|
| Bağımlılık Enjeksiyonu | Bahar IoC'si |
| Kaynağı | Çin |
| Şekli | Silindirik, Konik, Namlu |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
|---|---|
| Ödeme Süresi | T/T, paypal, western union, L/C |
| Logo | Kazınmış / Lazer |
| Bitir. | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, ODM |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
|---|---|
| Üretim yöntemi | CNC işleme |
| Örnek | Mevcut |
| Uygulamalar | CNC Makinesi |
| Yüzey işleme | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 1.6 |
|---|---|
| Önderi Zamanı | 4-6 hafta |
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Maliyet | Ucuz |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| Türü | CNC torna parçaları |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| malzeme | Metal |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Bitir. | Polişleme |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
|---|---|
| Bitir. | Polişleme |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Ürün | CNC torna parçaları |
| Kaynağı | Çin |