| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| technologii | Skomplikowane części ciała |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Jakość | 100% kontrola |
| Skończ. | Polerowanie |
| Wzór otwierania | Automatyczne |
|---|---|
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Precyzja | 00,01 mm |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Zakres | 1-1000 mm |
|---|---|
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
| Próbka | Wolne |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
| Wnioski | Maszyna CNC |
| Ramy aplikacji | Wiosenne buty |
|---|---|
| Wstrzyknięcie zależności | Wiosenny IoC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Kształt | Cylindryczny, stożkowy, beczkowaty |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
|---|---|
| Okres płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Logo | Grawerowane / Laserowe |
| Skończ. | Gładki, matowy, błyszczący |
| Służba | Dostosowane OEM, ODM |
| Aplikacja | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
|---|---|
| Metoda produkcji | CNC Mękawka |
| Próbka | Dostępny |
| Aplikacje | Maszyna CNC |
| Obróbka powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Chropowatość powierzchni | Ra 1,6 |
|---|---|
| Czas realizacji | 4-6 tygodni |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Koszty | Przystępna cena |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Precyzja | 00,01 mm |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| materiał | Metal |
| Wzór otwierania | Automatyczne |
| Skończ. | Polerowanie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Produkt | Części toczone CNC |
| Pochodzenie | Chiny |