| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Openingspatroon | Automatisch |
|---|---|
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Precisie | 0.01 mm |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Bereik | 11000mm |
|---|---|
| Productiemethode | CNC-bewerking |
| Proefproef | vrij |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
| Toepassingen | CNC-machine |
| Toepassingsraamwerk | Voorjaarslaar |
|---|---|
| Afhankelijkheidsinjectie | Voorjaarsplaats |
| Oorsprong | China |
| Vorm | Cylindervormig, kegelvormig, vat |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
|---|---|
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Logo's | Gegraveerd / Laser |
| Afmaken. | Vlot, Glanzende Steen, |
| Dienst | Aangepaste OEM, ODM |
| Applicatie | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, enz. |
|---|---|
| Productiemethode | CNC -bewerking |
| Steekproef | Beschikbaar |
| Toepassingen | CNC -machine |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 1.6 |
|---|---|
| Levertyd | 4-6 weken |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Kosten | Betaalbaar |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Precisie | 0.01 mm |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Spoormateriaal | Metalen |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Afmaken. | Polieren |
| garantie | 1 jaar |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Producten | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |