| Hizmet | OEM, ODM, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Standart | ISO9001 |
| İşleme | Dönüştürme, frezeleme, sondaj, vb. |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| Türü | Delme|Frezeleme|Tornalama |
| Kesinlik | Yüksek |
|---|---|
| İşlem | basınçlı döküm |
| Isı İletkenliği | Yüksek |
| Malzeme | Alüminyum |
| Yüzey Tedavisi | Toz kaplama |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Maliyet | Ekonomik |
| Tasarım Esnekliği | Çok yönlü |
| Renk | Gümüş |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Önderi Zamanı | 7-10 gün |
| Bitir. | Polişleme |
| Süreç | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
|---|---|
| Önderi Zamanı | 7-10 gün |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Bitir. | Polişleme |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Türü | Ön panel |
|---|---|
| Hafif | - Evet. |
| Korozyon Direnci | Güçlü |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | Motosiklet Kornası |
| Yüzey işlemi | eloksal |
|---|---|
| Ağırlık | Hafif |
| Üretici | OEM/ODM |
| Isı İleticiliği | Yüksek |
| Kesinlik | Yüksek |
| KK Kontrolü | Kritik Kuruş |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0.6-3.2 |
| Kalite | %100 Muayene |
| Teknoloji | Döner ve CNC |
| Hızlı Teslimat Süresi | 3-15 gün |
| İşlem | Kaydırma, CNC |
|---|---|
| yüzgeç tipi | yontulmuş |
| Çiğ madde | Saf bakır |
| Termal iletkenlik | Yüksek |
| ürün boyutu | Özel |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Süreç | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Kalite | %100 Muayene |
| Bitir. | Polişleme |