| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
|---|---|
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Υλικό σιδηροδρόμου | Χάλυβα |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Πεδίο | 11000mm |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
| Πλαίσιο εφαρμογής | Ελατήρια μπότα |
|---|---|
| Ενέχυση Εξαρτησίας | Επενδυτικό κέντρο |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Σχήμα | Κυλινδρικό, Κωνικό, Βαρέλι |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
|---|---|
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Λογότυπο | Γυρισμένο / Λέιζερ |
| Τελείωσε. | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Υπηρεσία | Προσαρμοσμένος cOem, ODM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική, κλπ. |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Μηχανική κατεργασία CNC |
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογές | Μηχάνημα CNC |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ρα 1.6 |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 4-6 εβδομάδες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Υλικό σιδηροδρόμου | Χάλυβα |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Προϊόν | Τμήματα στροφής CNC |
| Καταγωγή | Κίνα |