| Ödeme türü | TT/paypal/LC/Western Union |
|---|---|
| Isı Tedavisi | Vakumlu Isıl İşlem |
| Esneklik | özelleştirilebilir |
| Görev | Çubuk İşlemleri |
| Kalıp Tipi | Hassas İşlenmiş Parçalar |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Uyumluluk | Çok yönlü |
| Renk | Gümüş |
| Toplantı | Sakin ol. |
| Uygulama | Sanayi |
| Başvurular | Cnc makinesi |
|---|---|
| Standart | ISO9001 |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
|---|---|
| Standart | ISO9001 |
| Aralık | 1-20mm |
| Hizmet | ODM, OEM |
| şekli | Özel |
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6 mikron |
|---|---|
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC işleme |
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| Boyut | Özel |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Kurşun zamanı | 7-10 gün |
|---|---|
| Bitir. | parlatma |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
| Kalite | %100 Muayene |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Yüzey finişi | parlatma |
|---|---|
| Kalite | %100 Muayene |
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |