| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |
|---|---|
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Bitir. | parlatma |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kaynağı | ÇIN |
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
|---|---|
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Hızlı Teslimat Süresi | 15 gün |
| Kalite | %100 Muayene |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
|---|---|
| Bitir. | parlatma |
| Genişliği | 100~800mm |
| Hızlı Teslimat Süresi | 15 gün |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Süreç | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Kalite | %100 Muayene |
| Bitir. | Polişleme |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
|---|---|
| Önderi Zamanı | 7-10 gün |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Bitir. | Polişleme |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Bitir. | parlatma |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
| Yüzey finişi | Nikel kaplama |
| İşlem | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Önderi Zamanı | 7-10 gün |
| Bitir. | Polişleme |
| Süreç | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Süreç | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Bitir. | Polişleme |