| Ακριβότητα | 0,006 |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Υπηρεσία | OEM/ODM/Customized |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Βιομηχανία | βαλβίδα |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Μηχανές επεξεργασίας | Στρίβας ακρίβειας, Στρίβας CNC |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Υψηλή ακρίβεια | +/- 0,005 mm Ανοχή |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Εφαρμοσμένη μηχανική | Μηχανές τρυπών CNC |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| μεταφορά | DHL, UPS, FedEx ή όπως επιθυμείτε |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Ειδικότητα | Σκληρότητα & Ευελιξία |
|---|---|
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υψόμετρο πτερυγίου | 5 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Τύπος πτερυγίου | Καθαρό πτερύγιο |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία | Εργαλεία CNC |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Υψόμετρο πτερυγίου | 5 χιλιοστά |
| Τύπος πτερυγίου | Καθαρό πτερύγιο |