| Doğruluk | 0,006 |
|---|---|
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Hizmet | OEM/ODM/Özelleştirilmiş |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| ENDÜSTRİ | Kapak |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| İşleme Makineleri | Hassas Öğütücü, CNC Freze Tezgahı |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Bitir. | Polişleme |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Yüksek hassasiyet | +/-0,005mm Tolerans |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| Mühendislik | CNC|Sondaj Makineleri |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6 mikron |
|---|---|
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Bitir. | Yumuşak |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Özellik | Sertlik ve Esneklik |
|---|---|
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| Maksimum Çap | 15m |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Şekli | Dikdörtgen |
|---|---|
| Kanat yüksekliği | 5mm |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| yüzgeç tipi | Düz yüzgeç |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Kanat yüksekliği | 5mm |
| yüzgeç tipi | Düz yüzgeç |