| Precisiteit | 0,006 |
|---|---|
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Dienst | OEM/ODM/Customized |
| Verzendweg | Express |
| Industriële sector | klep |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Verwerkingsmachines | Precision grinder, CNC freesmachine |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Toepassing | Automobilerij |
| Afmaken. | Polieren |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Hoge nauwkeurigheid | +/- 0,005 mm Tolerantie |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
| Originele Hardheid | HRC35-42 |
| Techniek | Machines voor het boren met behulp van CNC |
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Originele Hardheid | HRC35-42 |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Afmaken. | Glanz |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Kenmerken | Hardheid en flexibiliteit |
|---|---|
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Diameter Max | 15 m |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Vorm | rechthoekig |
|---|---|
| Vinnenhoogte | 5 mm |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Vinnentype | Rechte vin |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Vervaardigingsproces | CNC-bewerking |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Vinnenhoogte | 5 mm |
| Vinnentype | Rechte vin |