| Tolerancja | 0,01 mm-0,05 mm |
|---|---|
| Przetwarzanie | Obróbka Frezarką CNC |
| Chropowatość powierzchni | RA0.8 |
| Jakość | 100% kontrola |
| Usługa | OEM i ODM |
| Rodzaj | Wiercenie|Frezowanie|Toczenie |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | RA0.8 |
| Skończ. | Zindywidualizowane |
| Przetwarzanie | Obróbka Frezarką CNC |
| Jakość | 100% kontrola |
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Waga | Lekkie |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Odporność na ciepło | - Tak, proszę. |
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Dokładność | ±0,01 mm |
| Wykończenie powierzchni | Anodowane |
| Trwałość | Wysoki |
| Funkcja | Ochrona |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Waga | 0,5-10 kg |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Tworzywo | Stop aluminium |
|---|---|
| proces produkcyjny | CNC Mękawka |
| Wymiary | dostosowane |
| Tolerancja | ± 0,01 mm |
| Aplikacja | Sprzęt elektroniczny |
| Kształt | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Sposób dostarczania | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, itp. |
| Usługa | ODM, OEM |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | Anodowanie |
| Praca | ODM, OEM |
| Czas realizacji | 15-30 dni |
| Standard | ISO9001/TS16949 |