| Size | Customizable |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Strong |
| Design Flexibility | Versatile |
| Heat Conductivity | High |
| Cost | Affordable |
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
|---|---|
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
| Średnica Maks | 15 m |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Tworzywo | Stop aluminium |
|---|---|
| proces produkcyjny | CNC Mękawka |
| Wymiary | dostosowane |
| Tolerancja | ± 0,01 mm |
| Aplikacja | Sprzęt elektroniczny |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Anodowane |
| Materiał | Aluminium, Miedź, Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Komunikacja elektroniczna |
| Odporność na ciepło | Wysoki |
| Product Name | Various anodized knurled nuts satin nickel Furniture cabinet hardware decoration kitchen Knurled Handles And Knobs |
|---|---|
| Finish | Satin Nickel |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Użycie | Aluminiowy radiator |
| Wykończenie | Obróbka CNC |
| Precyzja | Wysoki |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Zgodność | Wszechstronny |
| Precyzja | Wysoki |
| Kształt | Włókna |