| Size | Customizable |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Strong |
| Design Flexibility | Versatile |
| Heat Conductivity | High |
| Cost | Affordable |
| Productiemethode | CNC-bewerking |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
|---|---|
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
| Diameter Max | 15 m |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
|---|---|
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Afmetingen | aangepast |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| productieproces | CNC -bewerking |
| Afmetingen | aangepast |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Sollicitatie | Elektronische apparatuur |
| Afmetingen | aangepast |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | geanodiseerd |
| Materiaal | Aluminium, koper, roestvrij staal. |
| Toepassing | Elektronische communicatie |
| Warmteweerstand | Hoog |
| Product Name | Various anodized knurled nuts satin nickel Furniture cabinet hardware decoration kitchen Knurled Handles And Knobs |
|---|---|
| Finish | Satin Nickel |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Gebruik | Aluminium Heatsink |
| Afwerking | CNC-bewerking |
| Precisie | Hoog |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Verenigbaarheid | Verslaafd |
| Precisie | Hoog |
| Vorm | rechthoekig |