| Size | Customizable |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Strong |
| Design Flexibility | Versatile |
| Heat Conductivity | High |
| Cost | Affordable |
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
|---|---|
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| διαδικασία παραγωγής | Μηχανική κατεργασία CNC |
| Διαστάσεις | προσαρμοσμένη |
| Ανοχή | ±0,01 χλστ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Άνωδες |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονική επικοινωνία |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Υψηλή |
| Product Name | Various anodized knurled nuts satin nickel Furniture cabinet hardware decoration kitchen Knurled Handles And Knobs |
|---|---|
| Finish | Satin Nickel |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Δυνατότητα | Ψηλά |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Χρήση | Αργίλιο Heatsink |
| Τελεία | Εργαλεία CNC |
| Ακριβότητα | Ψηλά |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Συμφωνία | Πολυδιάστατο |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Σχήμα | Τετράγωνο |