| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Proces | Skoki, CNC |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Skośne |
| Surowiec | Czysta miedź |
| Przewodność cieplna | wysoki |
| Wymiar produktu | Zindywidualizowane |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-10 dni |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Skończ. | Polerowanie |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | Anodowanie |
| Praca | ODM, OEM |
| Czas realizacji | 15-30 dni |
| Standard | ISO9001/TS16949 |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
|---|---|
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Wzór otwierania | Automatyczne |
| materiał | Metal |
| Dostosowanie | Dostępne |
|---|---|
| Rozpraszanie ciepła | Wydajny |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Przewodność cieplna | Wysoki |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-10 dni |
| Skończ. | Polerowanie |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| technologii | Skomplikowane części ciała |
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| Jakość | 100% kontrola |
| Skończ. | Polerowanie |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
|---|---|
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
| Skończ. | Polerowanie anodowane |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |