| Size | Customizable |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Strong |
| Design Flexibility | Versatile |
| Heat Conductivity | High |
| Cost | Affordable |
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
|---|---|
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
| Maksimum Çap | 15m |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Boyutları | Özel |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
|---|---|
| üretim süreci | CNC işleme |
| Boyutlar | özelleştirilmiş |
| Hoşgörü | ±0,01 mm |
| Başvuru | Elektronik ekipman |
| Boyutları | Özel |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Anodlanmış |
| Malzeme | Alüminyum, Bakır, Paslanmaz Çelik |
| Uygulama | Elektronik,İletişim |
| Isı Direnci | Yüksek |
| Product Name | Various anodized knurled nuts satin nickel Furniture cabinet hardware decoration kitchen Knurled Handles And Knobs |
|---|---|
| Finish | Satin Nickel |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Kullanımı | Alüminyum Soğutucu |
| Bitiricilik | CNC İşleme |
| Kesinlik | Yüksek |
| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
| Uyumluluk | Çok yönlü |
| Kesinlik | Yüksek |
| Şekli | Dikdörtgen |