| Υψόμετρο πτερυγίου | 5 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Εργαλεία CNC |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Ανωδικοποίηση |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υψόμετρο πτερυγίου | 5 χιλιοστά |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Σφαιρίδιο πτερυγίου | 2 χιλιοστά |
| Συγκρότηση | Εύκολος |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Λειτουργία | Προστασία |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Τύπος | ISO9001 |
|---|---|
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Πεδίο | 1-200 mm |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | RA 0.6-3.2 |
|---|---|
| Αγορά | ΗΠΑ, Ευρώπη, Ασία, Τουρκία, Ρωσία |
| Τύπος κατεργασίας | Επενδύσεις σε ηλεκτρονικές συσκευές |
| Υπηρεσία OEM | αποδεκτό |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |
| προϊόν | Τμήματα επεξεργασίας CNC |
|---|---|
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
|---|---|
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
|---|---|
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |