| Τύπος πληρωμής | ΤΜ/paypal/LC/Western Union |
|---|---|
| Μέθοδος επεξεργασίας | Τμήματα στροφής CNC |
| Ποιότητα της επιφάνειας | Γλυκό |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
|---|---|
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια | +/- 0,005 mm Ανοχή |
| Πλατεία | ±0,01 mm |
| Βιομηχανία | βαλβίδα |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Ποιότητα της επιφάνειας | Γλυκό |
|---|---|
| Θερμική επεξεργασία | Καύση θερμικής επεξεργασίας με κενό |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Τμήματα στροφής CNC |
| Τύπος μούχλας | Επεξεργασμένα στη μηχανή ακρίβεια μέρη |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
|---|---|
| Τύπος | ISO9001 |
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Τύπος | ISO9001 |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | ISO9001 |