| Betalingstype | TT/paypal/LC/Western Union |
|---|---|
| Verwerkingsmethode | CNC-draaionderdelen |
| Oppervlakte kwaliteit | Glanz |
| Precisie | Hoog |
| Toepassing | Elektrische apparatuur |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
|---|---|
| Proefproef | Vrij |
| Diensten | ODM, OEM |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Thermische weerstand | 0.5°C/W |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Hoge nauwkeurigheid | +/- 0,005 mm Tolerantie |
| Vlakheid | ±0,01 mm |
| Industriële sector | klep |
| Toepassing | Automobilerij |
| Oppervlakte kwaliteit | Glanz |
|---|---|
| Warmtebehandeling | Vacuümwarmtebehandeling |
| Verwerkingsmethode | CNC-draaionderdelen |
| Vormtyp | Precisie Machinaal bewerkte Delen |
| Precisie | Hoog |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
|---|---|
| Standaard | ISO9001 |
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
| Proefproef | Vrij |
| Levertyd | 7-15 dagen |
|---|---|
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
|---|---|
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Diensten | ODM, OEM |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Standaard | ISO9001 |
| Proefproef | Vrij |
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Proefproef | Vrij |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Vorm | Op maat |
| Standaard | ISO9001 |