| Ödeme türü | TT/paypal/LC/Western Union |
|---|---|
| İşleme Yöntemi | CNC torna parçaları |
| Yüzey kalitesi | Yumuşak |
| Kesinlik | Yüksek |
| Uygulama | Elektriksel |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
|---|---|
| Örnek | Özgür |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet | +/-0,005mm Tolerans |
| Pürüzsüzlük | ±0,01 mm |
| ENDÜSTRİ | Kapak |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Yüzey kalitesi | Yumuşak |
|---|---|
| Isı Tedavisi | Vakumlu Isıl İşlem |
| İşleme Yöntemi | CNC torna parçaları |
| Kalıp Tipi | Hassas İşlenmiş Parçalar |
| Kesinlik | Yüksek |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
|---|---|
| Standart | ISO9001 |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Örnek | Özgür |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
|---|---|
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
|---|---|
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Hızlı Teslimat Süresi | 15 gün |
| Kalite | %100 Muayene |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |
| Hizmet | ODM, OEM |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Standart | ISO9001 |
| Örnek | Özgür |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
|---|---|
| Örnek | Özgür |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| şekli | Özel |
| Standart | ISO9001 |