| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
|---|---|
| Τελεία επιφανείας | Επικάλυψη από νικέλιο |
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Τύπος | ISO9001:2008 |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
|---|---|
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Διάμετρο | 100~800 mm |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0,006 |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Υλικές Ικανότητες | Πολύτιμα μέταλλα |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Ακριβότητα | 0,006 |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
| Υπηρεσία | OEM/ODM/Customized |
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Έλεγχος ταχύτητας | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
| ΟΜ ή ΟΔΜ | Διαθέσιμο |