| Έλεγχος ταχύτητας | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
|---|---|
| Τύπος πληρωμής | ΤΜ/paypal/LC/Western Union |
| Παράδοση | αεροπορικώς/τη θάλασσα |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Πλατεία | ±0,01 mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, χαλκός, τιτάνιο, πλαστικό |
|---|---|
| Επιστρώματα | Νικέλιο |
| Υλικές Ικανότητες | Αργίλιο, ανοξείδωτο |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC, Στροφή, Στρίψιμο |
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Διαδικασία παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική, κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Χρόνος ανοχής | 7-10 ημέρες |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Ακρίβεια | 0,01 mm |
| Ποιότητα | 100% επιθεώρηση |
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
|---|---|
| Product | CNC Turning Parts |
| Materail | Metal |
| Finish | Plating Cu/Ni/Cr/Au/Ag |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Διάμετρο | 100~800 mm |
| Τελεία επιφανείας | Χωρισμός |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |