| Snelle levertijd | 15 dagen |
|---|---|
| Afwerking van het oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Standaard | ISO9001:2008 |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
|---|---|
| Toepassingen | CNC-machine |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Diensten | ODM, OEM |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
| Afmaken. | Glanz |
|---|---|
| Afmetingen | Op maat |
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Kleur | Zilver |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Afmaken. | Polieren |
|---|---|
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Breedte | 100 tot 800 mm |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
|---|---|
| Precisiteit | 0,006 |
| Verzendweg | Express |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Materiële mogelijkheden | Edele metalen |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Verzendweg | Express |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Precisiteit | 0,006 |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Verzendweg | Express |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Dienst | OEM/ODM/Customized |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
| OEM of ODM | Beschikbaar |