| Hızlı Teslimat Süresi | 15 gün |
|---|---|
| Yüzey finişi | Nikel kaplama |
| İşlem | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Standart | ISO9001:2008 |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
|---|---|
| Başvurular | Cnc makinesi |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Bitir. | Yumuşak |
|---|---|
| Boyutlar | Özel |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Renk | Gümüş |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |
|---|---|
| Bitir. | parlatma |
| Kalite | %100 Muayene |
| özel yapılmış | - Evet. |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Bitir. | parlatma |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-10 gün |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Genişliği | 100~800mm |
| özel yapılmış | - Evet. |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
|---|---|
| Doğruluk | 0,006 |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Malzeme yetenekleri | Değerli metaller |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Doğruluk | 0,006 |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Hizmet | OEM/ODM/Özelleştirilmiş |
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| OEM veya ODM | Kullanılabilir |