| Υπηρεσία | OEM, ODM, εξατομικευμένο |
|---|---|
| Τύπος | ISO9001 |
| Επεξεργασία | Επεξεργασία με στροφή, αλεύρι, γεωτρήσεις κ.λπ. |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Τύπος | Στρώσεις και στροφές |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Διαδικασία | Χύτευση με πετσέτα |
| Η θερμική αγωγικότητα | Υψηλή |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Βάρος | Ελαφρύ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
| Ευελιξία σχεδίου | ευέλικτος |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ra 0,4-1,6μm |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ra 0,4-1,6μm |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Προσωρινό πάνελ |
|---|---|
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | κέρατο μοτοσικλετών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
|---|---|
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Κατασκευαστής | OEM/ODM |
| Θερμική αγωγιμότητα | Υψηλή |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Ελέγχος ποιότητας | Κριτική δεκάρα |
|---|---|
| Ακατέργαστη επιφάνεια | RA 0.6-3.2 |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| τεχνολογία | Στρογγυλομηχανή |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Διαδικασία | Αποφυγή, CNC |
|---|---|
| Τύπος πτερυγίου | Σκίβουν |
| Πρωτοϋλικά | Καθαρό χαλκό |
| Θερμική αγωγιμότητα | Υψηλή |
| Διάσταση προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |