| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Αποσύνθεση θερμότητας | Αποτελεσματική |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Επεξεργασία | Χύτευση με πετσέτα |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
| Θερμική αγωγιμότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Χαρακτηριστικά | Ελαφρύ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Ωραίο. |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Ελαφρύ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Διαδικασία | Χύτευση με πετσέτα |
| Η θερμική αγωγικότητα | Υψηλή |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Αποδοτικότητα παραγωγής | Υψηλή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Πάχος πτερυγίων | 0.5mm |
| Μέγιστη διάσπαση θερμότητας | 100W |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | CNC, επιχρισμός Nicle |
| Πυκνότητα πτερυγίων | 50 πτερύγια ανά ίντσα |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |