| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
|---|---|
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Afmetingen | aangepast |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Afmaken. | geanodiseerd |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Schokbestendigheid | Uitstekend. |
| Vorm | rechthoekig |
| Grootte | Standaard |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Vergadering | Rustig aan. |
| Toepassing | Elektronische communicatie |
| Warmteweerstand | Hoog |
| Afmaken. | Polieren |
| Warmteweerstand | Hoog |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische communicatie |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Materiaal | Aluminium, koper |
| Precisie | Hoog |
| Type | CNC-bewerking |
|---|---|
| Vergadering | Rustig aan. |
| Precisie | Hoog |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Warmteweerstand | Hoog |
| Type | CNC -bewerking |
|---|---|
| Doorlooptijd | 7-15 dagen |
| Montage | Eenvoudig |
| Afmetingen | aangepast |
| Sollicitatie | Elektronische communicatie |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Precisiteit | ±0,01 mm |
| Oppervlakte afwerking | geanodiseerd |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Functie | Bescherming |
| Warmteweerstand | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Precisiteit | ±0,01 mm |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vergadering | Eenvoudig |
| Productieproces | CNC-bewerking |