| Kanat yüksekliği | 5mm |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Yüzey işlemi | eloksal |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kanat yüksekliği | 5mm |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Fin perdesi | 2mm |
| Toplantı | Kolayca. |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Görev | Koruma |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Standart | ISO9001 |
|---|---|
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Aralık | 1-200mm |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0.6-3.2 |
|---|---|
| Piyasa | ABD, Avrupa, Asya, Türkiye, Rusya, Afrika |
| işleme tipi | Hassas CNC TORNA CNC TORNA |
| OEM HİZMETİ | Kabul edilebilir. |
| Şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |
| Ürün | Cnc İşleme Parçaları |
|---|---|
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Garanti | 1 yıl |
| Bitir. | Yumuşak |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Renk | Gümüş |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
|---|---|
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Bitir. | Yumuşak |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Boyut | Özel |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |