| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
|---|---|
| Ödeme türü | TT/paypal/LC/Western Union |
| teslimat | hava/deniz yoluyla |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Pürüzsüzlük | ±0,01 mm |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Pirinç, Titanyum, Plastik |
|---|---|
| kaplamalar | Nikel |
| Malzeme yetenekleri | Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Üretim süreci | CNC İşleme, Tornalama, Frezeleme |
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Renk | Gümüş |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Boyutlar | Özel |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Teslim Etme Yolu | DHL, FedEx, UPS, vb. |
|---|---|
| Şekli | Özel |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Yüzey işlemi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Süreç | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Bitir. | Polişleme |
| Kurşun zamanı | 7-10 gün |
|---|---|
| Örnek | Mevcut |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Kalite | % 100 muayene |
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
|---|---|
| Product | CNC Turning Parts |
| Materail | Metal |
| Finish | Plating Cu/Ni/Cr/Au/Ag |
| Kaynağı | Çin |
| Bitir. | parlatma |
|---|---|
| Kalite | %100 Muayene |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Genişliği | 100~800mm |
| Yüzey finişi | parlatma |
|---|---|
| Kalite | %100 Muayene |
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |