| Açılış Modeli | Otomatik |
|---|---|
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Rezistans | Aşınma |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| işlevsellik | Koruyucu |
| Türü | Ön panel |
| Ağırlık | Hafif |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| Türü | CNC torna parçaları |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| malzeme | Metal |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Bitir. | Polişleme |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
|---|---|
| Bitir. | Polişleme |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Ürün | CNC torna parçaları |
| Kaynağı | Çin |
| Opening Pattern | Automatic |
|---|---|
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Kesinlik | 0.005mm |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kaynağı | Çin |
| Anahtar kelimeler | Fındıklar |
|---|---|
| Tasarım | Kırılgırıl saplar ve düğmeler |
| Malzeme Standardı | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Yüzey işleme | Anodizasyon, kaplama vb. |
| Ürün Kategorisi | CNC Torna Parçaları |
| Aralık | 1-1000mm |
|---|---|
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
| Örnek | Özgür |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Başvurular | Cnc makinesi |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
|---|---|
| Ödeme Süresi | T/T, paypal, western union, L/C |
| Logo | Kazınmış / Lazer |
| Bitir. | Pürüzsüz, Mat, Parlak |
| Hizmet | Özelleştirilmiş OEM, ODM |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
|---|---|
| Türü | CNC torna parçaları |
| Bitir. | Polişleme |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Ürün | Cnc İşleme Parçaları |