| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Αντίσταση | Η διάβρωση |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργικότητα | Προστατευτικό |
| Τύπος | Προσωρινό πάνελ |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Υλικό σιδηροδρόμου | Χάλυβα |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Προϊόν | Τμήματα στροφής CNC |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Opening Pattern | Automatic |
|---|---|
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
| Ακριβότητα | 00,005mm |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Λέξεις κλειδιά | Σπασμένα καρύδια |
|---|---|
| Σχέδιο | Κουρδισμένα Κουμπιά και Κουμπιά |
| Υλικό πρότυπο | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ανώδωση, επιχρίωση κλπ. |
| Κατηγορία Προϊόντος | Τμήματα στροφής CNC |
| Πεδίο | 11000mm |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
|---|---|
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Λογότυπο | Γυρισμένο / Λέιζερ |
| Τελείωσε. | Ομαλός, μεταλλίνη, στιλπνή |
| Υπηρεσία | Προσαρμοσμένος cOem, ODM |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
|---|---|
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Προϊόν | Μέρη επεξεργασίας CNC |