| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kaynağı | ÇIN |
| İşlem | Kaydırma, CNC |
|---|---|
| yüzgeç tipi | yontulmuş |
| Çiğ madde | Saf bakır |
| Termal iletkenlik | Yüksek |
| ürün boyutu | Özel |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
|---|---|
| Önderi Zamanı | 7-10 gün |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Bitir. | Polişleme |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Örnek | Mevcut |
|---|---|
| Yüzey işleme | Eloksal |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Kurşun zamanı | 15-30 gün |
| Standart | ISO9001/TS16949 |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
|---|---|
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kaynağı | Çin |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| malzeme | Metal |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
|---|---|
| Isı dağılımı | Verimli |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Isı İleticiliği | Yüksek |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Önderi Zamanı | 7-10 gün |
| Bitir. | Polişleme |
| Süreç | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Süreç | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Kalite | %100 Muayene |
| Bitir. | Polişleme |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
|---|---|
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
| Bitir. | Parlatma Eloksal |
| Kaynağı | ÇIN |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |