| Openingspatroon | Automatisch |
|---|---|
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Precisie | 0.01 mm |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Resistentie | Corrosie |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Functionaliteit | Bescherming |
| Type | Voorpaneel |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Precisie | 0.01 mm |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Spoormateriaal | Metalen |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Afmaken. | Polieren |
| garantie | 1 jaar |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Producten | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |
| Opening Pattern | Automatic |
|---|---|
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Precisie | 0.005 mm |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |
| Sleutelwoorden | Gekneusde noten |
|---|---|
| Ontwerp | Geknoeide handgrepen en knoppen |
| Materiële standaard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie, plating enz. |
| Productcategorie | CNC draaidelen |
| Bereik | 11000mm |
|---|---|
| Productiemethode | CNC-bewerking |
| Proefproef | vrij |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
| Toepassingen | CNC-machine |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
|---|---|
| Betalingsduur | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Logo's | Gegraveerd / Laser |
| Afmaken. | Vlot, Glanzende Steen, |
| Dienst | Aangepaste OEM, ODM |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Afmaken. | Polieren |
| Precisie | 0.01 mm |
| Producten | CNC-bewerkingsonderdelen |