| weerstand | Corrosie |
|---|---|
| Warmteweerstand | - Goed. |
| Grootte | Standaard |
| Vorm | rechthoekig |
| Materiaal | Aluminium |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Afmaken. | Polieren |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Steekproef | Beschikbaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren |
| Dienst | ODM, OEM |
| Doorlooptijd | 15-30 dagen |
| Standaard | ISO9001/TS16949 |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Aanpassing | Beschikbaar |
|---|---|
| Warmteafvoer | Efficiënt |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Warmtegeleidbaarheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Afmaken. | Polieren |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Afmaken. | Polieren |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
|---|---|
| Pakket | Houten verpakking of karton |
| Afmaken. | Poleren geanodiseerd |
| Oorsprong | China |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |