| rodzaj płetwy | Pin Fin |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Materail | Metal |
| Warranty | 1 Years |
| Product | CNC Machining Parts |
| Type | CNC Turning Parts |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
| Package | Wood Package Or Carton |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Precision | 0.01mm |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
|---|---|
| Dostawa | drogą powietrzną/morską |
| Maszyny Przetwórcze | Szlifierka precyzyjna, Frezarka CNC |
| Wysoka precyzja | Tolerancja +/-0,005 mm |
| Skończ. | Polerowanie |
| Trwałość | Długotrwałe |
|---|---|
| Przewodność cieplna | wysoki |
| Precyzja | wysoki |
| Wielkość | Możliwość dostosowania |
| Kształt | Prostokątny |
| Rozpraszanie ciepła | Wydajny |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Proces produkcji | Odlewanie ciśnieniowe |
| Czas realizacji | 3-4 tygodnie |
|---|---|
| Surowiec | Czysta miedź |
| Gęstość płetw | Zindywidualizowane |
| Grubość podstawowa | Zindywidualizowane |
| Przewodność cieplna | wysoki |
| Precyzja | wysoki |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Odporność na korozję | Silny |
| Materiał | Aluminium |
| Rozpraszanie ciepła | Wydajny |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Estetyczny wygląd | Gładki |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Grubość płetwy | 0,5 mm |
|---|---|
| Czas realizacji | 3-4 tygodnie |
| Materiał | Aluminium |
| Usługa przetwarzania | CNC, poszycie Nicle |
| OEM/ODM | - Tak, tak. |