| yüzgeç tipi | Pin Fin |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Materail | Metal |
| Warranty | 1 Years |
| Product | CNC Machining Parts |
| Type | CNC Turning Parts |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
| Package | Wood Package Or Carton |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Precision | 0.01mm |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
|---|---|
| teslimat | hava/deniz yoluyla |
| İşleme Makineleri | Hassas Öğütücü, CNC Freze Tezgahı |
| Yüksek hassasiyet | +/-0,005mm Tolerans |
| Bitir. | Polişleme |
| Dayanıklılık | Uzun ömürlü |
|---|---|
| Termal iletkenlik | Yüksek |
| Kesinlik | Yüksek |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| şekli | dikdörtgen |
| Kurşun zamanı | 3-4 hafta |
|---|---|
| Çiğ madde | Saf bakır |
| Kanat Yoğunluğu | Özel |
| Taban Kalınlığı | Özel |
| Termal iletkenlik | Yüksek |
| Isı dağılımı | Verimli |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Üretim süreci | basınçlı döküm |
| Kesinlik | Yüksek |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Korozyon Direnci | Güçlü |
| Malzeme | Alüminyum |
| Isı dağılımı | Verimli |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| şekli | Özel |
| Estetik Görünüm | şık |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kanat Kalınlığı | 0,5 mm |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 3-4 hafta |
| Malzeme | Alüminyum |
| İşleme hizmeti | CNC,Nicle kaplama |
| OEM/ODM | - Evet. |