| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Kolor | Złoty |
|---|---|
| Kształt | kwadrat |
| Z Fanem | Tak, możemy zaoferować fana razem |
| Kontrola jakości | 100% |
| Gęstość płetw | 50 żeberek na cal |
| Kontrola jakości | 100% |
|---|---|
| Surowiec | Miedź lub aluminium |
| Gęstość płetw | 50 żeberek na cal |
| Kształt | kwadrat |
| Kolor | Złoty |
| Size | Customizable |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Strong |
| Design Flexibility | Versatile |
| Heat Conductivity | High |
| Cost | Affordable |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Rozpraszanie ciepła | Wydajny |
| Precyzja | Wysoki |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Proces produkcji | Odlewanie ciśnieniowe |
| Użycie | elektroniczna obudowa |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Trwałość | Wysoki |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Kształt | Włókna |
| Rodzaj formy | Precyzyjnie obrobione części |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Typ płatności | TT/paypal/LC/western Union |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Płaskość | ±0,01 mm |
| PRZEMYSŁ | Zawór |
|---|---|
| Dokładność | 00,01 mm |
| Rodzaj formy | Precyzyjnie obrobione części |
| Skończ. | Polerowanie |
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Płaskość | ±0,01 mm |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Maszyny Przetwórcze | Szlifierka precyzyjna, Frezarka CNC |
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
|---|---|
| Kontrola prędkości | Zmiennej częstotliwości |
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Inżynieria | CNC|Wiertarki |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |