| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Materail | Metal |
| Warranty | 1 Years |
| Product | CNC Machining Parts |
| Type | CNC Turning Parts |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
| Package | Wood Package Or Carton |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Precision | 0.01mm |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Παράδοση | αεροπορικώς/τη θάλασσα |
| Μηχανές επεξεργασίας | Στρίβας ακρίβειας, Στρίβας CNC |
| Υψηλή ακρίβεια | +/- 0,005 mm Ανοχή |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | Υψηλή |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρονοδιάγραμμα | 3-4 εβδομάδες |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά | Καθαρό χαλκό |
| Πυκνότητα πτερυγίων | Προσαρμοσμένο |
| Πάχος βάσεων | Προσαρμοσμένο |
| Θερμική αγωγιμότητα | Υψηλή |
| Αποσύνθεση θερμότητας | Αποτελεσματική |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Επεξεργασία | Χύτευση με πετσέτα |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
|---|---|
| χρώμα | Ασημένιο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Αποσύνθεση θερμότητας | Αποδοτικός |
| χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Η αισθητική εμφάνιση | γοητευτικό |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Πάχος πτερυγίων | 0.5mm |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 3-4 εβδομάδες |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | CNC, επιχρισμός Nicle |
| OEM/ODM | Ναι. |