| Vinnentype | Pin Fin |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Grootte | Op maat |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Materail | Metal |
| Warranty | 1 Years |
| Product | CNC Machining Parts |
| Type | CNC Turning Parts |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
| Package | Wood Package Or Carton |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Precision | 0.01mm |
| Toepassing | Automobilerij |
|---|---|
| Aflevering | door lucht/overzees |
| Verwerkingsmachines | Precision grinder, CNC freesmachine |
| Hoge nauwkeurigheid | +/- 0,005 mm Tolerantie |
| Afmaken. | Polieren |
| Duurzaamheid | Langdurig |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | Hoog |
| Precisie | Hoog |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Vorm | rechthoekig |
| Levertyd | 3-4 weken |
|---|---|
| Grondstoffen | Zuiver koper |
| Vindichtheid | Op maat |
| Basisdikte | Op maat |
| Warmtegeleidbaarheid | Hoog |
| Warmteafvoer | Efficiënt |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Vervaardigingsproces | Gietgieten |
| Precisie | Hoog |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Corrosiebestendigheid | Sterk |
| Materiaal | Aluminium |
| Warmteafvoer | Efficiënt |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Esthetische verschijning | Slank |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Vindikte | 0.5 mm |
|---|---|
| Levertyd | 3-4 weken |
| Materiaal | Aluminium |
| Verwerkingsdienst | CNC, plating Nicle |
| OEM/ODM | - Jawel. |