| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
| Kwaliteitscertificering | ISO9001: 2008, RoHS |
| Vervoer | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
| Type | Boringen, slijpen, slijpen, draaien |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra0.8 |
| Afmaken. | aangepast |
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Productiemethode | CNC-bewerking |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Precisie | Hoog |
| Warmteweerstand | - Ja, dat klopt. |
| Vergadering | Eenvoudig |
| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Warmteweerstand | - Ja, dat klopt. |
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Precisiteit | ±0,01 mm |
| Oppervlakte afwerking | geanodiseerd |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Functie | Bescherming |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
|---|---|
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Afmetingen | aangepast |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| productieproces | CNC -bewerking |
| Afmetingen | aangepast |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Sollicitatie | Elektronische apparatuur |
| Vorm | aangepast |
|---|---|
| Leveringswijze | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Het anodiseren, het Plateren, enz. |
| Diensten | ODM, OEM |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, enz. |